Yeşilyurt İzolasyon. Sıcak ve soğuk yüzeylerin yalıtılmasında çeşitli doğal ve yapay malzemeler kullanılmaktadır. Birçok uygulama gevşek dolgu olarak yapılabilmekte, böyle durumlarda yalıtım malzemesi yalıtılacak yere dökülmektedir. Sıcak ve düzgün olamayan yüzeylerde uygulanacak esnek bir malzeme ile yüzeye esnek özellik kazandırılarak yalıtımın ömrü uzatılmaktadır. Mantolama amaçlı kullanılan malzemelerin, gözenekli veya lifli yapıda olmaları nedeniyle ısıl iletkenlikleri düşük olmaktadır. Şekilsiz yapıdaki katılar, kristal yapıdaki katılara göre daha çok gaz boşluklarına sahiptir. Bu nedenle bu tip malzemelerin ısıl iletkenlikleri daha küçüktür. Isı yalıtım malzemeleri arasından seçim yapılırken diğer tüm faktörlerin eşit olması durumunda en düşük ısıl iletkenliğe sahip malzemenin seçilmesi yapılacak uygulamadan beklenen tasarrufun sağlanması bakımından önem taşımaktadır.

izolasyon.jpgizolasyon10.jpgizolasyon2.jpgizolasyon3.jpgizolasyon4.jpgizolasyon5.jpgizolasyon6.jpgizolasyon7.jpgizolasyon8.jpgizolasyon9.jpg

Seramik üretimi seramik sır tepesinde çamur ile başlar. Vitrifiye fayans için, yüksek sıcaklık altında yerleştirilen eritme silis ve kil kullanılarak ve sonuç bir cam gibi bir doku olacak. Bu tür renk, desen ya da istediğiniz boyutu, seramik, her zaman daha ucuz olacak ne fark etmez. Bu insanların çoğu vitrifiye olanlardan çok daha yüksek bir miktarı evde kullanmak için izin verir. Dayanıklılık durumda, vitrifiye fayans en iyisidir. Hatta ev projeleri için kullanılan en dayanıklı malzemelerden biri olan granit ile mukayese edilebilir. Ayrıca çizilmeye karşı direnme yeteneği geldiğinde vitrifiye fayans güvenebilirsiniz, asitler ya da kimyasallara dayanıklı. Vitrifiye inşaat alanında kullanılan camlanmış ürünlerdir. Bu ürünler lavabo, klozet, pisuvar ve alafranga tuvalet taşları gibi ürünlerdir. Vitrifiye alanında bir çok marka yarış içindedir ve tüketiciye en iyi ürünü sunmak için yarışmaktadırlar. Günümüzün son teknolojisi ile imal edilmiş özel vitrifiyelerde prüssüzlük sayesinde bakteri barınma olanağı dahada azalmıştır.

Banyo sağlık gereçleride olarak adlandırılan vitriye için müşterilerin bilmesi gereken en önemli özelliklerden birisi yüksek performanslı olması yani aldığınız vitrifiyenin çabuk deforme olmaması gerekiyor. Ayrıca uzun yıllar boyunca ilk aldığınız izlenimi vermesi gerekiyor. Dekor Ustam ekibi olarak virtifiye almadan önce uzmanlardan yardım almanızı öneriyoruz. Çünkü alacağınız vitrifiyenin pişirilme sıcaklığıda önemlidir. Vitrifiye hakkında detaylı bilgi: Vitrifiye anahtar bileşenleri olarak kil ve kaolin karışımlı mineral Kil, ham seramik form üretiminde de kullanılır. Daha sonra, pişirme işlemi sırasında, kaolin, gerekli kitle atış istikrarına sahip olmasını sağlar. Ince öğütülmüş kuvars ve feldspat bu karışıma eklenir. Kuvars ısıl genleşmeyi etkiler ve böylece pişmeden önce seramik sırın iyi yapışmasını sağlar. Feldspat karşıma akışkanlık olarak hizmet vermekte ve sertleştiricidir . Sırın, birincil malzemesi kuvars olup, kitle parçacıkların cam füzyonunu sağlar, talk, feldispat, dolomit ve matlaştırıcılar ile su ve toprak ise demiri mıknatıs ile tamamen arındırılmış olması gerekir. Doğru karışımı elekten geçtikten sonra, bitmiş sır ürün üzerine uygulanır.

Yeşilyurt Yapı Dekorasyon İç mekandan Dış Mekana Zeminden Tavan Tüm Tadilat Dekor İşlerini Tek Elde Yaptırabilirsiniz. Tadilat konusu bir çok önemli ayrıntıyı içerisine alan sistemlerden oluşmaktadır. Tadilat kelimesi, bir anlamı ile yenilemedir. Bu yenileme, her hangi bir mekan ile ilgili olabilir. Bir yatak odası, bir salon, bir banyo, bir dış cephe, bir ofis, bir hastane, bir okul bile olabilir. Tadilat yapmak bir çok zorlu işlemi beraberinde getirir. Çünkü tadilat sistemleri küçük senebilecek kadar ufak işlerden oluşmamaktadır. Tadilat sistemleri konusunda bilmeniz gerekenleri öğrenmeniz, bu sistemlerle ilgili her hangi bir seçeneğe başvurduğunuzda oldukça işinize yarayacaktır. Aynı zamanda bu edindiğiniz bilgiler ile, kaliteli bir şeklide nitelikli bir usta bulabilirsiniz. Mutfak Yenileme, Mutfak Dekorasyon, Mutfak Tadilatları Hakkında Bilgiler Mutfak dekorasyonu; Mutfak dekorasyonu denilince aklımızda canlanan ilk şekil mutfak dolaplarıdır. Ev Tadilatı, Ev Dekorasyonu ve İç Mekan Yenileme Ev dekorasyonu tadilat edileceği alanlar, belirlendikten sonra yapılmalıdır. Ev tadilatı, iç dekorasyon ve iç mimari ülkemizde çok iyi derecede yapılmaktadır.  İçinizde yaşadığınız heyecanları, namelere dökerek haykırırsınız başkalarına. Aynı şekilde bir şarkı dinlerken, o şarkıyı düzenleyen kişinin tüm duygularını, aşkını, hayal kırıklığını ve hasretini siz de hissedersiniz.

tadilat.jpgtadilat10.pngtadilat2.jpgtadilat3.jpgtadilat4.jpgtadilat5.jpgtadilat6.jpgtadilat7.jpgtadilat8.jpgtadilat9.jpg

Yeşilyurt Çelik Kapı:  Çelik Kapının Püf Noktaları Her çelik kapı, size istediğiniz güvenliği ve dayanıklılığı sunamaz. Sizi her koşulda koruyacak yüksek güvenlik sunacak ve uzun yıllar dayanacak bir çelik kapı sahibi olmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Çelik kapı alma kararını hayatınız boyunca bir ya da iki kere vereceksiniz. Bu yüzden çok iyi araştırma yapmalı, sizi uzun yıllar güvende hissettirecek bir çelik kapı almalısınız. Size en yakın çilingire danışın. Çelik kapıların teknik uzmanı çilingirlerdir ve sizi doğru çelik kapıyı alma konusunda yönlendirebilecek bilgi ve birikime sahiplerdir.

celik-kapi.jpgcelik-kapi10.jpgcelik-kapi11.jpgcelik-kapi12.jpgcelik-kapi13.jpgcelik-kapi14.JPGcelik-kapi2.pngcelik-kapi3.jpgcelik-kapi4.jpgcelik-kapi5.jpgcelik-kapi6.gifcelik-kapi7.jpgcelik-kapi8.jpgcelik-kapi9.jpg

 

Her çelik kapı, gerçek çelik kapı değildir! Gerçek bir çelik kapının size sunacağı güveni yaşamak istiyorsanız; alacağınız çelik kapının güvenliği, bağımsız kuruluşlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış olmalıdır. Özellikle "Avrupa Birliği Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikalı" çelik kapı markalarını tercih etmenizde fayda var. AB sertifikası sunamayan markalarda ise en azından TSE belgesini aramanız güvenliğiniz için önemlidir. Her çelik kapını standartlar dahilinde zorunlu aksamları vardır.Firmadan firmaya da bu aksamların kalitelerinde ve özelliklerinde değişiklikler bulunmaktadır.Bu  özellikler hakkında sizlere bazı açıklamalar ve ipuçları vereceğiz. Sitemizde sizler için hazırlanan bölümlerin tamamını okuduğunuzda, çelik kapılar hakkında tam bir bilgiye sahip olmuş olacaksınız.

Sayfa 1 / 2

HİZMETLERİMİZ

Son Eklenenler

08 Mart 2016
08 Mart 2016

İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
17
Makale Görünüm Sayısı
29919

İrtibat

Cep Telefonu:  0 532 131 93 27
Telefon:  0 212 909 42 29
e-Posta:  İnfo@yesilyurtyapidekorasyon.com 
Adres:  Silivri / İSTANBUL

Edited By SK WEB