Parke

Yeşilyurt Yapı Dekorasyon Laminant parke, talaş, fındık kabuğu gibi ağaç yan ürünlerinin tutkal, formaldehit tipi sentetik malzemeler ile preslenmesi sonucu oluşan bir parke çeşididir. Ağaç görünümlü olan laminant parkeler düşük maliyetleri nedeni ile günümüzde oldukça sık tercih edilmektedir. Bu yazımızda laminant parke özelliklerine, avantajlarına ve dezavantajlarına değineceğiz. Laminant parke ağaçlara alternatif olarak üretilmeye başlanmıştır. Laminant parke üretimine ihtiyaç duyulma nedenlerini sıralayacak olursak.

parke.jpgparke10.pngparke11.jpgparke12.jpgparke2.jpgparke3.jpgparke4.jpgparke5.pngparke6.jpgparke7.jpgparke8.jpgparke9.jpg

Lamine parke de kilitli sistem özelliği kilitli lamine parkeler tutkal gerektirmeyen bir yapıya sahiptir,birleşim noktaları en güçlü baskıya dahi dayanıklı olduğu için istediğiniz taktirde söküp takılabilir,parkenizi sökme nedenlerinizden biri ise çizilen bir lamine parke plakası olabilir yapıştırmalı sistem lamine parkelerde bu işlem daha uğraştırıcı olabilir. Gündelik kullanımda en çok görünen parkeler güzel ve dayanıklı olması uzun kullanı için daha iyi olacaktır. Parke’ler ucuz olmadığı gibi hayatımızın bir parçasıda olan bir mobilya çeşididir. Laminant Parke’lerin sağlam bir şeklide döşenmesi gerekiyor. Yoksa daha sonradan şişme, ayrılma, kabarma, çıkma, solma gibi tahribatlar oluşabiliyor. Tüm bunların önüne geçmek için tercih edin. Parke döşeme konusunda uzman olan profesyonel ekibimiz en hizmeti sunmaktadır.

 

 

 

HİZMETLERİMİZ

Son Eklenenler

08 Mart 2016
08 Mart 2016

İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
17
Makale Görünüm Sayısı
29930

İrtibat

Cep Telefonu:  0 532 131 93 27
Telefon:  0 212 909 42 29
e-Posta:  İnfo@yesilyurtyapidekorasyon.com 
Adres:  Silivri / İSTANBUL

Edited By SK WEB