Dekorasyon

Yeni seneye yeni bir mutfak modelleriyle girmek istiyorsanız ve onlarca model aralarında tercih yapmakta zorlanıyorsanız sizler amaçlı muadil modern mutfak modelleri 2016 meydana gelen bir galeri hazırladık. Ev Dekorayonunda ilk önce duvarlardan başlamanız gerekmektedir. Alçı ile düzlenen duvar zımpara ile tüm yüzeyini temizleyip kullanılır hale geldikten sonra isterseniz boya ile isterseniz taş kaplama ile evinizin tüm odalaraını temiz ve berrak bir şekilde dekorasyonunu ve tadilatını yapabiliriz. Yeni modelleri incelerken belkide düş ettiğiniz mutfak modelleri karşılaşabilirsiniz.

dekorasyon.jpgdekorasyon10.jpgdekorasyon2.jpgdekorasyon3.jpgdekorasyon4.jpgdekorasyon5.JPGdekorasyon6.jpgdekorasyon7.jpgdekorasyon8.jpgdekorasyon9.jpg

İkinci olarak Zemininizi Parke, masif yada sadece doğal tahta ile veya fayans vs gibi tüm ürünlerin uygulaması mevcuttur.Ahşap dış cephe kaplama uygulamalarında perakende, toplu projelerde; mobilya, dekorasyon ahşap tasarım, üretim ve montaj işleri hizmetleri vermekteyiz. Bu ev sevgililer günü için özel olarak hazırlanmış. Kırmızı, pembe ve aşkı anımsatan her obje bu evde kullanılmış diyebiliriz. Evin her noktası abartı olsa da bu alanı çok beğendik. Kırmızı konsol ve siyah aksesuarlar çok şık ve cazibeli değil mi?

HİZMETLERİMİZ

Son Eklenenler

08 Mart 2016
08 Mart 2016

İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
17
Makale Görünüm Sayısı
29926

İrtibat

Cep Telefonu:  0 532 131 93 27
Telefon:  0 212 909 42 29
e-Posta:  İnfo@yesilyurtyapidekorasyon.com 
Adres:  Silivri / İSTANBUL

Edited By SK WEB