Çelik Kapı

Yeşilyurt Çelik Kapı:  Çelik Kapının Püf Noktaları Her çelik kapı, size istediğiniz güvenliği ve dayanıklılığı sunamaz. Sizi her koşulda koruyacak yüksek güvenlik sunacak ve uzun yıllar dayanacak bir çelik kapı sahibi olmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Çelik kapı alma kararını hayatınız boyunca bir ya da iki kere vereceksiniz. Bu yüzden çok iyi araştırma yapmalı, sizi uzun yıllar güvende hissettirecek bir çelik kapı almalısınız. Size en yakın çilingire danışın. Çelik kapıların teknik uzmanı çilingirlerdir ve sizi doğru çelik kapıyı alma konusunda yönlendirebilecek bilgi ve birikime sahiplerdir.

celik-kapi.jpgcelik-kapi10.jpgcelik-kapi11.jpgcelik-kapi12.jpgcelik-kapi13.jpgcelik-kapi14.JPGcelik-kapi2.pngcelik-kapi3.jpgcelik-kapi4.jpgcelik-kapi5.jpgcelik-kapi6.gifcelik-kapi7.jpgcelik-kapi8.jpgcelik-kapi9.jpg

 

Her çelik kapı, gerçek çelik kapı değildir! Gerçek bir çelik kapının size sunacağı güveni yaşamak istiyorsanız; alacağınız çelik kapının güvenliği, bağımsız kuruluşlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış olmalıdır. Özellikle "Avrupa Birliği Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikalı" çelik kapı markalarını tercih etmenizde fayda var. AB sertifikası sunamayan markalarda ise en azından TSE belgesini aramanız güvenliğiniz için önemlidir. Her çelik kapını standartlar dahilinde zorunlu aksamları vardır.Firmadan firmaya da bu aksamların kalitelerinde ve özelliklerinde değişiklikler bulunmaktadır.Bu  özellikler hakkında sizlere bazı açıklamalar ve ipuçları vereceğiz. Sitemizde sizler için hazırlanan bölümlerin tamamını okuduğunuzda, çelik kapılar hakkında tam bir bilgiye sahip olmuş olacaksınız.

HİZMETLERİMİZ

Son Eklenenler

08 Mart 2016
08 Mart 2016

İstatistikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
17
Makale Görünüm Sayısı
29928

İrtibat

Cep Telefonu:  0 532 131 93 27
Telefon:  0 212 909 42 29
e-Posta:  İnfo@yesilyurtyapidekorasyon.com 
Adres:  Silivri / İSTANBUL

Edited By SK WEB